Tvorba webových stránek - beesite.cz

Prohlášení:

Velmi často nás kontaktují nespokojení lidé, kteří naletěli na neetické, někdy možná až podvodné obchodní praktiky společnosti BEE SITE: ES. Proto jsme se rozhodli Vás informovat o tom, že s touto společností nemáme, ani jsme nikdy neměli nic společného.

Historie naší domény BeeSite.cz

Doménu BeeSite.cz jsme registrovali 19. září 2012, abychom umožnili bezplatný provoz webových stránek našim zákazníkům, kteří si nechtějí pořizovat vlastní doménu. Na doméně III. řádu (nazevstranek.beesite.cz) tak poskytujeme jednoduchým statickým webovým stránkám jejich provoz zcela zdarma. Nějaký čas jsme provozovali i bezplatný katalog webových stránek, který mohl využít kdokoliv pro zlepšení vyhledatelnosti jeho stránek.

Co je BEE SITE: ES zač?

Za firmou BEE SITE: ES stojí dle mnoha internetových zdrojů poněkud kontroverzní osoba Radko Pokorný. Tato osoba se v branži různých internetových katalogů pohybuje poměrně dlouho. BEE SITE: ES. je jeho několikátá společnost, která zahájila svůj provoz až 27.04.2016.

Jejich zákazníci jsou velmi často osloveni telefonicky, kde jim je slíbeno zajištění internetové propagace, výborná vyhledatelnost na internetu a mnoho dalšího. Jejich zákazníci obvykle zjistí, že jejich služby pro ně nemají žádný přínos (často nesplňují ani to co jim bylo slíbeno) a přestanou mít o jejich služby zájem. Mnoho jejich klientů se důkladně neseznámí s jejich obchodními podmínkami a v čase výročí smlouvy se dozví, že se jejich (poměrně drahé) služby automaticky prodlužují o další období. Odstoupení od jejich smlouvy musí proběhnout písemnou formou minimálně jeden měsíc před jejím výročím.

Závěrem

Tyto skutečnosti naší podnikatelskou činnost poškozují, nicméně s tím nemůžeme nic dělat, neboť slovo BeeSite není naší registrovanou značkou. Naše podnikatelská činnost je podobná náplni výše zmíněné společnosti. Vytváříme webové stránky i zajišťujeme dobrou vyhledatelnost webových stránek na internetových vyhledávačích. Nevyužíváme však praktik OFF SITE optimalizace stránek (jako je zveřejňování odkazů na stránky v různých katalozích atp.), které již nejsou tak účinné. My se zaměřujeme na samotnou úpravu (optimalizaci) webových stránek (jejich funkčnosti a obsahu). Díky tomu naši zákazníci brzy ocení přínos našich prací, které jsou pro ně již od počátku vzájemné spolupráce dobře viditelné a srozumitelné. S našimi zákazníky jsme v kontaktu a žádné služby automaticky neprodlužujeme.

Děkujeme za pochopení.
Bc. Štěpán Novák

Můžeme Vám pomoci?

Napište nám. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a splníme Vaše požadavky.