TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Vytvoříme Vám webové stránky dle Vašich potřeb, přání a požadavků, od jednoduché webové prezentace přes e-shop až po na zakázku vytvořený informační systém. Tvorba webových stránek je rozmanitá a tvůrčí činnost, kde každý realizovaný projekt je jedinečný. Ke každému projektu proto přistupujeme zcela individuálně a s plným nasazením vyhovět Vašim potřebám a požadavkům. Naším cílem je vytvářet chytré webové stránky, které splní všechna Vaše očekávání.

Tvorba webových stránek

Jak probíhá tvorba webových stránek

  • Analýza: než započneme tvůrčí práce, musíme zjistit co od webových stránek vlastně požadujete (tzv. stanovení cíle).
  • Návrh: po stanovení cíle je potřeba pečlivě zvážit a navrhnout vhodnou strategii pro realizaci Vašeho projektu. Návrh zahrnuje vymyšlení vhodné struktury obsahu webových stránek a navržení jejich vzhledu. Jedná se o nejdůležitější část vývoje, na které závisí úspěšnost celého webu.
  • Realizace: časově nejnáročnější etapou tvorby webových stránek je jejich samotná realizace. Kódování vzhledu, programování funkcí a tvorby obsahu. Na konci realizace se všechny dílčí činnosti spojí a Váš web je na světě.
  • Správa webu: tvorba webových stránek je ve skutečnosti nikdy nekončící činností. Jak se v průběhu času mění svět kolem nás mění se i Vaše požadavky co od webových stránek chcete a co od nich požadujete. K webovým stránkám poskytujeme kvalitní technickou podporu a kvalitní správu jejich obsahu. Kdykoliv Vám rádi pomůžeme upravit Vaše stránky tak, aby odpovídaly Vaším aktuálním potřebám.
Průběh tvorby stránek

kolik to bude stát

Jednoduché webové stránky u nás
můžete mít již od
150 Kč.

Proč mít webové stránky od nás?

  1. Nabízíme profesionálně vytvořené webové stránky za bezkonkurenčně nízké ceny.
  2. Poskytujeme levný provoz webových stránek včetně kvalitní technické podpory.
  3. Vytváříme moderní webové stránky podporující nové technologie a aktuální trendy.
  4. Známe tajemství úspěšného webu, dobře rozumíme internetovému marketingu i sociálním sítím.
  5. K webovým stránkám Vám zdarma pomůžeme s registrací v online katalozích a vytvořením profilů na sociálních sítích.
  6. Tvorba webových stránek nás baví, ke každému projektu přistupujeme individuálně a s nadšením.

Pořiďte si WEB ZA PÁR KAČEK

Tvorba webových stránek z hotových šablon je nejlevnějším a nejefektivnějším způsobem k pořízení vlastního webu. Připravili jsme pro Vás deset základních šablon. Hotová řešení lze použít jak pro propagační účely podnikatelské či firemní webové prezentace, tak je lze vybavit redakčním systémem a využít jako osobní blog, nebo jednoduchou webovou nástěnku. Redakční systém najde své využití i pro realizaci rozsáhlého webu (např. katalogu produktů).


Web z hotových šablon

AKCE

Chytré webové stránky

Chytré webové stránky

Lidé k vyhledávání produktů a služeb na internetu využívají mnoha různých nástrojů. Ať jde o internetové vyhledávače jako je seznam.cz nebo google.com tak využívají i různé speciální nástroje na vyhledávání produktů (zboží) jako je heureka.cz nebo zbozi.cz. Chytré webové stránky se umí napojit na tyto internetové nástroje a přilákat na Vaše stránky nové zákazníky. K dosažení těchto cílů se využívají různé postupy a techniky jako je např. SEO (optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače).

Vytvořit web

Webové stránky si můžete nezávazně objednat na adrese: tvorba-www@beesite.cz

Můžeme Vám pomoci?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy a splníme Vaše požadavky.

Bc. Lenka Nováková

Bc. Lenka Nováková

Marketingová specialistka

Napište nám: