Osobní blog

od: měsíčně

Webové stránky s administrací vytvořené z hotové šablony jsou ideální nástroj na prezentaci vlastních článků.

Popis

Blogové jsou vytvářené z hotových šablon, vzhled šablony vybíráme na základě Vámi dodaných podkladů a preferencí. Webové stránky s administrací (na rozdíl od statických stránek) umožňují uživatelům přívětivým způsobem spravovat si obsah svých stránek. Vkládání a úprava obsahu se provádí jednoduše prostřednictvím uživatelsky přívětivého webového rozhraní. Webové stránky s administrací (redakčním systémem) jsou tak vhodné na tvorbu blogů a rozsáhlých webových stránek.

Vytvoření stránek

Pomocí kontaktního formuláře nebo prostřednictvím emailové adresy osobni-blog@beesite.cz nám pošlete nezávaznou objednávku ve které stručně popíšete za jakým účelem chcete vytvořit webové stránky a zašlete nám základní kontaktní údaje. My Vás na základě této objednávky kontaktujeme a domluvíme se na následné spolupráci. V případě zájmu si lze domluvit i osobní schůzku pro upřesnění jednotlivých detailů.

Cena:

  • 150 Kč - vytvoření jedné stránky / podstránky.
  • 150 Kč – vložení a úprava textového obsahu do rozsahu jedné normostrany (1 800 znaků) nebo vložení deseti obrázků.
  • Od 3 000 Kč – personifikace vzhledu na míru.
  • 700 Kč / h – více práce: grafické, koderské a programátorské práce dle individuálních požadavků. (např. úprava fotek, tvorba ilustrací, programování kontaktního formuláře, …)
Uživatelé webových stránek s administrací si mohou spravovat jejich obsah sami (ZDARMA) bez jakýchkoliv omezení.

Provoz osobního blogu

Provoz osobních stránek s redakčním systémem nabízíme za poplatek 33 Kč měsíčně (396 Kč ročně). Cena zahrnuje pronájem redakčního systému a provoz stránek na doméně třetího řádu na adrese (vaše-stránky).beesite.cz


Kontakty

Vybrat jiný web

Webové stránky si můžete nezávazně objednat na adrese: tvorba-www@beesite.cz