Osobní stránky

od: měsíčně

Statické webové stránky z hotové šablony jsou vhodné především pro prezentaci osobních projektů a neziskových aktivit. Jejich primární účel je zveřejňování libovolných informací na internetu, které neporušují českou legislativu.

Popis

Osobní webové stránky jsou vytvářené z hotových šablon, vzhled šablony vybíráme na základě Vámi dodaných podkladů a preferencí. Funkčně se jedná o statickou webovou prezentaci. To znamená, že vkládání a úpravy obsahu se provádí editací zdrojových souborů ve značkovacím jazyce html. Statické stránky tak uživatelům neumožňují měnit si libovolně jejich obsah. Úpravy obsahu stránek tak provádíme pouze my na základě Vašich požadavků.

Vytvoření stránek

Pomocí kontaktního formuláře nebo prostřednictvím emailové adresy osobni-web@beesite.cz nám zašlete nezávaznou objednávku ve které stručně popíšete za jakým účelem chcete vytvořit webové stránky a zašlete nám základní kontaktní údaje. My Vás na základě této objednávky kontaktujeme a domluvíme se na následné spolupráci. V případě zájmu si lze domluvit i osobní schůzku pro upřesnění jednotlivých detailů.

Minimální jednorázový poplatek za kompletní vytvoření jednostranné webové stránky je 300 Kč.

Cena:

  • 150 Kč - vytvoření jedné stránky / podstránky.
  • 150 Kč – vložení a úprava textového obsahu do rozsahu jedné normostrany (1 800 znaků) nebo vložení deseti obrázků.
  • Od 3 000 Kč – personifikace vzhledu na míru.
  • 700 Kč / h – více práce: grafické, koderské a programátorské práce dle individuálních požadavků. (např. úprava fotek, tvorba ilustrací, programování kontaktního formuláře, …)

Provoz osobních webových stránek

Provoz webových stránek nabízíme zdarma za podmínky, že alespoň jednou v roce využijete našich služeb v minimální hodnotě 150 Kč, nebo nám dovolíte na Vaše stránky umístit reklamu. Osobní webové stránky jsou umístěné na doméně třetího řádu na adrese (vaše-stránky).beesite.cz


Kontakty

Vybrat jiný web

Webové stránky si můžete nezávazně objednat na adrese: tvorba-www@beesite.cz