Statické webové stránky

od:

Statické webové stránky jsou nejednodušším a nejlevnějším způsobem k vytvoření malé webové prezentace. Vkládání a úpravy obsahu se provádí editací zdrojových souborů ve značkovacím jazyce html. Statické stránky tak uživatelům neumožňují měnit si libovolně jejich obsah. Úpravy obsahu stránek tak provádíme pouze my na základě vašich požadavků.

Vytvoření stránek

Pomocí kontaktního formuláře nebo prostřednictvím emailové adresy staticky-web@beesite.cz nám zašlete nezávaznou objednávku ve které stručně popíšete za jakým účelem chcete vytvořit webové stránky a zašlete nám základní kontaktní údaje. My Vás na základě této objednávky kontaktujeme a domluvíme se na následné spolupráci. V případě zájmu si lze domluvit i osobní schůzku pro upřesnění jednotlivých detailů.

Cena:

  • 150 Kč - vytvoření jedné stránky / podstránky.
  • 150 Kč – vložení a úprava textového obsahu do rozsahu jedné normostrany (1 800 znaků) nebo vložení deseti obrázků.
  • Od 6 000 Kč – personifikace vzhledu na míru.
  • 700 Kč / h – více práce: grafické, koderské a programátorské práce dle individuálních požadavků. (např. úprava fotek, tvorba ilustrací, programování kontaktního formuláře, …)

V základní ceně je vytvoření jednostránkové webové prezentace a vložení obsahu do rozsahu jedné normostrany (1 800 znaků) a pěti obrázků. Zdarma vám zajistíme první rok provozu webových stránek na doméně druhého řádu (.cz / .eu)


Kontakty

Vybrat jiný web

Webové stránky si můžete nezávazně objednat na adrese: tvorba-www@beesite.cz