Blog / webové stránky s administrací

od: měsíčně

Webové stránky s administrací umožňující uživatelům snadno měnit obsah jejich stránek jsou vhodné jak pro tvorbu osobních blogů tak i budování rozsáhlých webových stránek kde dochází k častým úpravám nebo rozšířením. Webové stránky tohoto typu jsou vhodné pro tvorbu prezentací i informačních systémů.


Webové stránky martina Kuriše

Popis

Základní webové stránky jsou vytvářené z hotových šablon dle Vašeho výběru. V případě zájmu Vám vytvoříme stránky s originálním poutavým vzhledem vytvořeným pro Vás na míru. Webové stránky s administrací (na rozdíl od statických stránek) umožňují uživatelům přívětivým způsobem spravovat si obsah svých stránek. Vkládání a úprava obsahu se provádí jednoduše prostřednictvím uživatelsky přívětivého webového rozhraní. Webové stránky s administrací (redakčním systémem) jsou tak vhodné na tvorbu blogů a rozsáhlých webových stránek.

Vytvoření stránek

Pomocí kontaktního formuláře nebo prostřednictvím emailové adresy web@beesite.cz nám zašlete nezávaznou objednávku ve které stručně popíšete za jakým účelem chcete vytvořit webové stránky a zašlete nám základní kontaktní údaje. My Vás na základě této objednávky kontaktujeme a domluvíme se na následné spolupráci. V případě zájmu si lze domluvit i osobní schůzku pro upřesnění jednotlivých detailů.


V základní ceně není zahrnuto vložení obsahu webových stránek. Rozsah a obsah webových stránek si můžete vytvářet a vkládat pohodlně sami prostřednictvím redakčního systému bez jakýchkoliv omezení. Konečná cena webových stránek se odvíjí od rozsahu jejich obsahu. Vložení obsahu provádíme za poplatek 0,084 Kč za každý vložený znak a 15 Kč za vložený obrázek. Za rozšíření webových stránek o další stránku si účtujeme 150 Kč. Webové stránky jsou ZDARMA umístěny na doméně III. řádu na adrese "název stránek".beesite.cz.

Umístění stránek na doméně II. řádu (.cz /.eu) Emailová schránka SEO Copywriting Personifikace vzhledu na míru Více práce*
700 Kč / rok 488 Kč / rok 2 500 Kč / klíčové slovo od 3 000 Kč 700 Kč / hodina

* Více práce zahrnují grafické, kodérské a programátorské práce (např. úprava fotek pro webové stránky, programování kontaktního formuláře a jiných speciálních funkcí, náročnější úpravy obsahu nebo vzhledu webových stránek...).Kontakty

Vybrat jiný web

Webové stránky si můžete nezávazně objednat na adrese: tvorba-www@beesite.cz