Blog / webové stránky s administrací

od: měsíčně

Webové stránky s administrací umožňující uživatelům snadno měnit obsah jejich stránek, jsou vhodné jak pro tvorbu osobních blogů, tak i budování rozsáhlých webových stránek, kde dochází k častým úpravám nebo rozšířením. Webové stránky tohoto typu jsou vhodné pro tvorbu prezentací i informačních systémů.


Webové stránky martina Kuriše

Popis

Základní webové stránky jsou vytvářené z hotových šablon dle Vašeho výběru. V případě zájmu Vám vytvoříme originální webové stránky ušité na míru dle Vašich představ a požadavků. Webové stránky s administrací (na rozdíl od statických stránek) umožňují uživatelům přívětivým způsobem spravovat si obsah svých stránek. Vkládání a úprava obsahu se provádí jednoduše prostřednictvím uživatelsky přívětivého webového rozhraní. Webové stránky s administrací (redakčním systémem) jsou tak vhodné na tvorbu blogů a rozsáhlých webových stránek.

Vytvoření stránek

Pomocí kontaktního formuláře nebo prostřednictvím emailové adresy web@beesite.cz nám zašlete nezávaznou objednávku ve které stručně popíšete za jakým účelem chcete vytvořit webové stránky a zašlete nám základní kontaktní údaje. My Vás na základě této objednávky kontaktujeme a domluvíme se na následné spolupráci. V případě zájmu si lze domluvit i osobní schůzku pro upřesnění jednotlivých detailů.


V základní ceně 396 Kč není zahrnuto vložení obsahu webových stránek. Rozsah a obsah webových stránek si můžete vytvářet a vkládat pohodlně sami prostřednictvím redakčního systému bez jakýchkoliv omezení. Konečná cena webových stránek se odvíjí od rozsahu jejich obsahu. Vložení obsahu provádíme za poplatek 0,084 Kč za každý vložený znak a 15 Kč za vložený obrázek. Za rozšíření webových stránek o další stránku si účtujeme 150 Kč. Webové stránky jsou ZDARMA umístěny na doméně III. řádu na adrese "název stránek".beesite.cz.

Umístění stránek na doméně II. řádu (.cz /.eu) Emailová schránka Personifikace vzhledu na míru
700 Kč / rok 488 Kč / rok od 6 000 Kč

Nejoblíbenější hotové šablony pro webové stránky

Webová vizitka 4 ★★

Cesta:
Vizitka 4

Více zde...

Webová vizitka 1

Úspěšní lidé:
Vizitka 1

Více zde...

Webová vizitka 7

Tmavá:
Vizitka 7

Více zde...

Webová vizitka 6

Oranžová:
Vizitka 6

Více zde...


Kontakty

Vybrat jiný web

Webové stránky si můžete nezávazně objednat na adrese: tvorba-www@beesite.cz