Webové prezentace a statické stránky

od:

Webové prezentace jsou nejrozšířenějším typem webových stránek. Jejich účelem je zveřejňování libovolných informací na internetu. Webové prezentace jsou tak vhodné jak pro účely podnikatelských aktivit, jako prezentace firem, nabídky služeb a produktů, tak i pro pro osobní a neziskové aktivity.


Webová prezentace dozorování staveb

Popis

Základní webové stránky jsou vytvářené z hotových šablon dle Vašeho výběru. V případě zájmu Vám vytvoříme originální webové stránky ušité na míru podle Vašich představ a požadavků. Funkčně se jedná o statickou webovou prezentaci. To znamená, že vkládání a úpravy obsahu se provádí editací zdrojových souborů ve značkovacím jazyce html. Statické stránky tak uživatelům neumožňují měnit si libovolně jejich obsah. Úpravy obsahu stránek tak provádíme pouze my na základě Vašich požadavků.

Vytvoření stránek

Pomocí kontaktního formuláře nebo prostřednictvím emailové adresy prezentace@beesite.cz nám pošlete nezávaznou objednávku ve které stručně popíšete za jakým účelem chcete vytvořit webové stránky a zašlete nám základní kontaktní údaje. My Vás na základě této objednávky kontaktujeme a domluvíme se na následné spolupráci. V případě zájmu si lze domluvit i osobní schůzku pro upřesnění jednotlivých detailů.


V základní ceně 150 Kč není zahrnuto vložení obsahu webových stránek. Konečná cena webových stránek se odvíjí od rozsahu jejich obsahu. Vložení obsahu provádíme za poplatek 0,084 Kč za každý vložený znak a 15 Kč za vložený obrázek. Za rozšíření webových stránek o další stránku si účtujeme 150 Kč. Webové stránky jsou umístěny ZDARMA na doméně III. řádu na adrese "název stránek".beesite.cz.

Umístění stránek na doméně II. řádu (.cz /.eu) Emailová schránka Personifikace vzhledu na míru
700 Kč / rok 488 Kč / rok od 6 000 Kč

Nejoblíbenější hotové šablony pro webové stránky

Webová vizitka 4 ★★

Cesta:
Vizitka 4

Více zde...

Webová vizitka 1

Úspěšní lidé:
Vizitka 1

Více zde...

Webová vizitka 7

Tmavá:
Vizitka 7

Více zde...

Webová vizitka 6

Oranžová:
Vizitka 6

Více zde...


Kontakty

Vybrat jiný web

Webové stránky si můžete nezávazně objednat na adrese: tvorba-www@beesite.cz